Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
7.jpg

Rugsėjo 30 d. Nacionaliniame Moldovos istorijos muziejuje Kišiniove atidaryta paroda „Lietuvos totoriai archyvų dokumentuose“, skirta paminėti Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metus. Lietuvos valstybės istorijos archyvo parengta paroda skatina atsigręžti į praeitį ir susipažinti su Lietuvos daugiatautės kultūros raida.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
LTSA_projektas 0826.jpg

Rugpjūčio 26 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje ​​Kišiniove susitiko Lietuvos ir Moldovos transporto saugos specialistai.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
DSC_0027 (2).jpg

Rugpjūčio 23 d. Kišiniove Lietuvos ir Latvijos ambasadų atstovai, minėdami Molotovo-Ribbentropo pakto metines, padėjo gėlių prie atminimo akmens, skirto komunistinio režimo aukoms, nužudytoms 1940-1941 m.  

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
2021_08_11 - UE Vaccin Lituania - 13.jpg

Rugpjūčio 11 d. Kišiniovą pasiekė dar viena 26 500 dozių AstraZeneca (Vaxzevria) vakcinos siunta, kuri bus proporcingai paskirstyta daugiau nei 500 skiepijimo vietų šalyje.

Šią vakcinos siuntą Lietuva nemokamai suteikė Moldovai per Europos Sąjungos civilinės saugos mechanizmą.

Užsienio politika ir diplomatija »
kedem0.jpg

Liepos 8 d. Kišiniovo Žydų bendruomenės kultūros centre KEDEM atidaryta fotografijų paroda “Žydiškasis Vilnius”. Atidarydamas parodą Lietuvos Respublikos ambasadorius Moldovos Respublikoje Kęstutis Kudzmanas sakė, kad Lietuva puoselėja daugiatautės ir daugiakultūrinės istorijos pėdsakus ir mielai dalinasi savo patirtimi su kitomis šalimis.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
ULIM_4.jpg

Liepos 2 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Moldovos Respublikoje Kęstutis Kudzmanas apsilankė ULIM universitete Kišiniove ir su universiteto rektorium Ilian Galben aptarė bendradarbiavimą aukštojo mokslo srityje, galimybes keistis patirtimi ir sudaryti ULIM studentams ir mokslininkams sąlygas pasinaudoti Lietuvos ekspertų žiniomis.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
20210630 Vilnius tech.jpg

Birželio 30 d. Kišiniove įvyko projekto „Naujo pobūdžio kilnojamoji oro stebėjimo sistema valstybės sienos apsaugai“ atidarymas.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
strat kom_20210630_1.jpg

Birželio 30 d. Lietuvos Respublikos ambasada Moldovoje surengė seminarą pilietinės visuomenės atstovams “Moldovos visuomenės atsparumo hibridinėms grėsmėms stiprinimas: NVO vaidmuo”.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Tautiska_Giesme_FB_Post_1080x1080px.jpg

Kviečiame lietuvius visame pasaulyje 2021 m. liepos 6 d. 21:00 val. kartu giedoti Tautišką giesmę ir prasmingai paminėti Lietuvos valstybingumo šventę. Tai yra mūsų lietuvybės jungtis, kuri keliauja per visą pasaulį ir apjungia visus lietuvius. Prisijunkite ir patirkite nepamirštamą vienybės ir pasididžiavimo akimirką!

Lietuviai Moldovoje »

Atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos sukeltus kelionių apribojimus ir siekdama užtikrinti konsulinių funkcijų atlikimo Lietuvos piliečiams prieinamumą, Lietuvos užsienio reikalų ministerija nusprendė pavesti Lietuvos Respublikos ambasadai Moldovos Respublikoje vykdyti visas konsulines funkcijas, skirtas Lietuvos piliečiams.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Moldovoje »
MEP 3.jpg

Kišiniove lankosi Europos parlamento delegacija: Europos parlamento ryšių su Moldovos Respublika grupės pirmininkas Siegfried Muresan, Europos parlamento delegacijos „Euronest“ parlamentinėje asamblėjoje pirmininkas Andrius Kubilius ir Europos parlamento delegacijos „Euronest“ parlamentinėje asamblėjoje vicepirmininkas Andrzej Halicki.

Užsienio politika ir diplomatija »
metu zmogus 2020_1.jpg

Gegužės 22 d. VIP žurnalo surengtoje „Metų žmogus 2020” nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje Lietuvos Respublikos ambasadorius Moldovos Respublikoje Kęstutis Kudzmanas paskelbtas Metų žmogumi Moldovoje dirbančių užsienio diplomatų kategorijoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
transp.jpg

Nevyriausybinės organizacijos „Transparency International" Lietuvos skyrius šiemet rugpjūčio 2-7 d. dvyliktą kartą organizuoja pasaulinę „Transparency International" Skaidrumo mokyklą. Skaidrumo ir antikorupcijos įgūdžius Lietuvoje jau patobulino daugiau kaip 1300 jaunųjų profesionalų iš daugiau nei 120 šalių.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Kvotos vežėjams jau baigiasi Įkelta2021.05.10

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į Migracijos departamento paskelbtą pranešimą, jog kvota, nustatyta užsieniečiams, kurie atvyksta į Lietuvos Respubliką dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojais, netrukus bus išnaudota, ragina darbdavius, norinčius pasikviesti darbuotojų (vairuotojų) iš trečiųjų šalių, jau dabar kreiptis į Užimtumo tarnybą dėl leidimo dirbti išdavimo.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų