Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kvietimas teikti projektų paraiškas (baigėsi 2022-05-16)

Sukurta 2022.04.27 / Atnaujinta 2022.05.18 13:03
  Kvietimas teikti projektų paraiškas (baigėsi 2022-05-16)

  Paraiškų priėmimas baigtas!

  Pateiktos paraiškos:

  1. Information and Documentation Centre on NATO in the Republic of Moldova

  2. Centre of Excellence Institute "Pro Memoria"

  3. Public Association Librarians League of Republic of Moldova „Alexe Rau“

  4. Community for advocacy and public policies WatchDog.MD

  5. Center for the Development of Civil Initiatives DEVITERRA

  6. Center for the Development of Civil Initiatives DEVITERRA (2)

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Lietuvos Respublikos ambasada Moldovos Respublikoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Moldovos Respublikoje 2022 metais.

  Kviečiame projektų paraiškas šių koncepcijų įgyvendinimui:

  1. Koncepcija Nr. 1.
  2. Koncepcija Nr. 2.
  3. Koncepcija Nr. 3.

  Visiems projektams 2022 metais bus skiriama iki 50 tūkstančių eurų.

  Projekto paraiškoje privaloma nurodyti bent vieną partnerį Moldovos Respublikoje ir pridėti jo sutikimą dėl bendradarbiavimo įgyvendinant projektą. Partneris Moldovos Respublikoje nėra būtinas, jeigu paraišką teikia Moldovos Respublikos subjektas arba tarptautinė organizacija.

  Projektas privalo būti suplanuotas taip, kad galėtų būti įgyvendintas pandemijos sąlygomis.

  Nustatytos formos projektų paraiškas kartu su projekto sąmata (Projekto paraiškos forma ir Projekto paraiškos sąmatos forma) lietuvių arba anglų kalba gali teikti Lietuvos Respublikos ir Moldovos Respublikos fiziniai ir juridiniai asmenys, kitos organizacijos ir jų padaliniai elektroniniu paštu [email protected]. Kartu su užpildyta, pasirašyta ir nuskenuota projekto paraiška turi būti pateikti visi privalomi ir, jeigu aktualu, papildomi priedai.

  Projektų paraiškos priimamos iki 2022 m. gegužės 16 d. 12.00 val. Pateiktos paraiškos gavimas bus patvirtintas el. laišku.

  Paraiškų teikimo, jų vertinimo, atrankos, projektų vykdymo ir teikėjų informavimo tvarka ir kiti reikalavimai yra nustatyti Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo ir humanitarinės pagalbos teikimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. kovo 26 d. nutarimu Nr. 278 „Dėl Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, ir Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2014 m. balandžio 17 d. įsakymu Nr. V–62 „Dėl Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

  Su paraiškų neesminių trūkumų sąrašu ir tipine projekto įgyvendinimo sutartimi galima susipažinti VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros interneto svetainėje www.cpva.lt, Vystomojo bendradarbiavimo skiltyje „Dokumentai“.

  Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected].

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha