Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos sukeltus kelionių apribojimus ir siekdama užtikrinti konsulinių funkcijų atlikimo Lietuvos piliečiams prieinamumą, Lietuvos užsienio reikalų ministerija nusprendė pavesti Lietuvos Respublikos ambasadai Moldovos Respublikoje vykdyti visas konsulines funkcijas, skirtas Lietuvos piliečiams.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Moldovoje »
Kvotos vežėjams jau baigiasi Įkelta2021.05.10

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į Migracijos departamento paskelbtą pranešimą, jog kvota, nustatyta užsieniečiams, kurie atvyksta į Lietuvos Respubliką dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojais, netrukus bus išnaudota, ragina darbdavius, norinčius pasikviesti darbuotojų (vairuotojų) iš trečiųjų šalių, jau dabar kreiptis į Užimtumo tarnybą dėl leidimo dirbti išdavimo.

Konsulinės naujienos »

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Moldovos Respublikoje bus teikiamos tik šios konsulinės paslaugos, susijusios su konsuline pagalba:

Konsulinės naujienos »

     Nacionalinė asociacija prieš prekybą žmonėmis įsteigė pagalbos telefonu liniją +370 616 91119 pranešimams apie prekybos žmonėmis atvejus ir (arba) aukas. 

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata