Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA MOLDOVOS RESPUBLIKOJE

Adresas: I. Vasilenco 24/1, Chisinau 2001, MOLDOVA

plačiau »

Tel. +373 22543194
Faksas +373 22234287
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
LVB_logo.JPG

Lietuvos Respublikos ambasada Moldovos Respublikoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimui Moldovos Respublikoje 2018 metais.

Užsienio politika ir diplomatija »
LKD_ženklas.jpg
Lietuvių kalbos dienos Įkelta2017.11.29

Valstybinė lietuvių kalbos komisija jau trečius metus iš eilės kviečia minėti Lietuvių kalbos dienas ir taip prisidėti prie lietuvių kalbos prestižo didinimo ir sklaidos pasaulyje,  lietuvių kalbos mokymosi motyvacijos stiprinimo ir bendruomenių Lietuvoje ir užsienyje telkimo.

Lietuviai Moldovoje »

Skelbiama atranka į laisvą Lietuvos Respublikos ambasados Moldovos Respublikoje raštvedžio (-ės) pareigybę

Skelbiama atranka į laisvą Lietuvos Respublikos ambasados Moldovos Respublikoje sekretorės (-iaus) pareigybę

Skelbiama atranka į laisvą Lietuvos Respublikos ambasados Moldovos Respublikoje ūkvedžio (-ės) pareigybę

LVB_logo.JPG

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų koncepcijas ir paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti 2018 metais.

Užsienio politika ir diplomatija »
FB_3.png
Konstitucijos egzaminas 2017 Įkelta2017.09.27

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 11-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25! Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Lietuviai Moldovoje »
IMG_5588.JPG

Liepos 6 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje rinkosi Moldovoje gyvenantys ir dirbantys lietuviai ir Valstybės dienos proga giedojo „Tautišką giesmę“.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems.

Šiais metais Lietuvoje mūsų valstybės himnas buvo giedamas nuo šimto piliakalnių ir ženklino atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti skirtų renginių pradžią.

Lietuviai Moldovoje »
IQ7C3645.JPG

Moldovos Pašto ir Lietuvos Respublikos ambasados Moldovos Respublikoje iniciatyva, palaikant Moldovos Respublikos Užsienio reikalų ir Europos integracijos ministerijai, išleistas proginis pašto ženklas, skirtas Lietuvos ir Moldovos diplomatinių santykių užmezgimo 25-mečiui pažymėti. Lietuvos Respublikos ambasadoje liepos 6 d. įvyko šio pašto ženklo proginis antspaudavimas. Pašto ženklas antspauduotas specialiu, šiai progai pagamintu spaudu, kuriame pavaizduotos Tighinos ir Trakų pilys.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_6111.JPG

Lietuvos teisingumo ministrė M. Vainiutė birželio 20-22 dienomis lankėsi Kišiniove, kur susitiko su Moldovos teisingumo ministru V. Cebotari. Susitikimo metu buvo aptartos galimybės bendradarbiauti tarptautinių žmogaus teisių principinių nuostatų perkėlime į nacionalinę teisę, kovos su korupcija teisinės bazės stiprinime ir pranešėjų apsaugos kūrime. Taip pat  sutarta tobulinti valstybės garantuojamos teisinės pagalbos sistemą bei dalintis patirtimi kuriant teisinius registrus ir juos tvarkant.

Užsienio politika ir diplomatija »
Vozbino paroda 2.jpg

Gegužės 19 d. Kišiniove atidaryta personalinė Aleksandro Vozbino tapybos paroda. Parodų centre „Constantin Brâncuşi“ eksponuojama Lietuvos dailininko darbų paroda yra Tarptautinės tapybos bienalės, vykstančios Kišiniove gegužės 18 – birželio 25 dienomis, dalis.

Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_5543.JPG

Gegužės 13 d. Lietuvos Respublikos ambasada dalyvavo Europos dienai skirtame renginyje, vykusiame centriniame Kišiniovo „Stefan cel Mare“ parke.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Moldovoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
1.JPG

Gegužės 11-14 dienomis Kišiniove parodų centre „Moldexpo“ vyko XXI tarptautinė vaikų knygų paroda. Šiais metais paroda skirta rašytojo J. Kriangos 180-osioms gimimo metinėms paminėti. Pirmą kartą, tarpininkaujant Lietuvos Respublikos ambasadai, parodoje pristatytos ir Lietuvos leidėjų knygos vaikams. Renginį organizavo Tarptautinės vaikų ir jaunimo knygos asociacijos Moldovos skyrius, Moldovos kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos, Nacionalinė J. Kriangos vardo vaikų biblioteka, Kišiniovo miesto savivaldybė bei Moldovos rašytojų sąjunga.

Lietuviai Moldovoje »
DSC_2118-1400x891.jpg

Gegužės 4 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Rimantas Latakas lankėsi Belcų mieste, kuris dažnai vadinamas „šiaurine sostine“ ir yra svarbus Moldovos pramonės, kultūros ir komercijos centras bei transporto mazgas.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
LVB_logo.JPG

Lietuvos Respublikos ambasada Moldovos Respublikoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų koncepcijas ir paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Moldovos Respublikoje 2017 metais.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata