Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos ambasada Moldovos Respublikoje kviečia teikti projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Moldovos Respublikoje

Sukurta 2020.09.07 / Atnaujinta 2020.09.21 12:41

Paraiškų priėmimas pasibaigė!

Gautos paraiškos:

1. Center for Health Policies and Studies (PAS).

-----------------------------------------------------------------------------------------

Kviečiame teikti projektų paraiškas šiai koncepcijai įgyvendinti:

Parama Moldovos Respublikos pirminės sveikatos priežiūros sistemos pertvarkai.

Iš viso projektams pagal šį kvietimą bus skiriama iki 12 tūkstančių eurų.

Projekto paraiškoje privaloma nurodyti bent vieną partnerį Moldovos Respublikoje ir pridėti jo sutikimą dėl bendradarbiavimo įgyvendinant projektą. Partneris Moldovos Respublikoje nėra būtinas, jeigu paraišką teikia Moldovos Respublikos subjektas arba tarptautinė organizacija.

Nustatytos formos projektų paraiškas kartu su projekto sąmata (Projekto paraiškos forma ir Projekto paraiškos sąmatos forma) lietuvių arba anglų kalba gali teikti Lietuvos Respublikos ir Moldovos Respublikos fiziniai ir juridiniai asmenys, kitos organizacijos ir jų padaliniai elektroniniu paštu [email protected] Kartu su užpildyta, pasirašyta ir nuskenuota projekto paraiška turi būti pateikti visi privalomi ir, jeigu aktualu, papildomi priedai.

Projektų paraiškos priimamos iki 2020 m. rugsėjo 21 d. 12.00 val. (Lietuvos Respublikos laiku įskaitytinai). Pateiktos paraiškos gavimas bus patvirtintas el. laišku.

Paraiškų teikimo, jų vertinimo, atrankos, projektų vykdymo ir teikėjų informavimo tvarka ir kiti reikalavimai yra nustatyti Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo ir humanitarinės pagalbos teikimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. vasario 22 d. nutarimu Nr. 129 „Dėl Valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų vystomojo bendradarbiavimo veiklos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, ir Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2019 m. birželio 12 d. įsakymu Nr. V–170 „Dėl Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2014 m. balandžio 17 d. įsakymo Nr. V-62 „Dėl Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis elektroninio pašto adresu [email protected] arba apsilankykite https://orangeprojects.lt/lt/teisine-informacija.  

Naudinga informacija:

Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projektų paraiškų neesminių trūkumų sąrašas - informacija apie techninio pobūdžio klaidas, dėl kurių paraiškos administracinio vertinimo metu nebus atmestos.

Naujienlaiškio prenumerata