Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA MOLDOVOS RESPUBLIKOJE

Adresas: I. Vasilenco 24/1, Chisinau 2001, MOLDOVA

plačiau »

Tel. +373 22543194
Faksas +373 22234287
El. paštas

Lietuva prisideda prie Moldovos Vaistų ir medicinos prietaisų agentūros stiprinimo

Sukurta 2017.03.09 / Atnaujinta 2017.03.09 16:07
  Lietuva prisideda prie Moldovos Vaistų ir medicinos prietaisų agentūros stiprinimo

  2017 m. kovo 9 d. Lietuvos Respublikos ambasados atstovai dalyvavo Europos Sąjungos finansuojamo Dvynių programos projekto „Moldovos vaistų ir medicinos prietaisų agentūros, kaip vaistų, medicinos prietaisų ir farmacinės veiklos reguliavimo agentūros, stiprinimas“ atidarymo renginyje.

  Projekto tikslas – Vaistų ir medicinos prietaisų agentūros institucinių gebėjimų stiprinimas, siekiant kad ji atitiktų Europos Sąjungos standartus ir gebėtų lygiaverčiai bendradarbiauti su kitų ES valstybių narių agentūromis vaistų, medicinos prietaisų ir farmacinės veiklos reguliavimo klausimais. Dvejų metų trukmės projektą įgyvendina Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija, Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba, Valstybinė ligonių kasa ir Centrinė projektų valdymo agentūra kartu su jaunesniaisiais partneriais iš Lenkijos.

  Sveikinimo žodžius renginyje tarė Moldovos Respublikos Vaistų ir medicinos prietaisų agentūros direktorius, Europos Sąjungos delegacijos Kišiniove vadovas, Lietuvos Respublikos ir Lenkijos Respublikos ambasadoriai, Moldovos Respublikos sveikatos viceministrė, Lietuvos Respublikos sveikatos viceministrė, Europos vaistų agentūros Tarptautinių ryšių departamento vadovė. Projekto vykdytojai pristatė projekto tikslus, planuojamas įgyvendinti veiklas ir siekiamus rezultatus.

  Lietuvos institucijos vienos ar būdamos konsorciume su kitų ES šalių institucijomis yra laimėjusios 5 ES Dvynių projektus Moldovoje maisto saugos ir veterinarijos, vartotojų teisių gynimo, valstybės tarnybos modernizavimo ir farmacinės veiklos reguliavimo srityse. Europos Komisijos finansuojama ES Dvynių programa remia skirtingų šalių giminingų institucijų bendradarbiavimą, stiprina šalių paramos gavėjų administravimo gebėjimus, padeda joms įgyvendinti būtinas reformas.

  Naujienlaiškio prenumerata