Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA MOLDOVOS RESPUBLIKOJE

Adresas: I. Vasilenco 24/1, Chisinau 2001, MOLDOVA

plačiau »

Tel. +373 22543194
Faksas +373 22234287
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
LVB_logo.JPG

Lietuvos Respublikos ambasada Moldovos Respublikoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų – iki 9300 EUR – paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimui Moldovoje šios koncepcijos įgyvendinimui:

  1. Informacinių, kultūrinių, intelektinių, edukacinių, skaitmeninimo veiklų ir paslaugų teikimas Moldovos bibliotekose.

Užsienio politika ir diplomatija »

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Valstybinė darbo inspekcija gauna informacijos, kad nesąžiningi darbdaviai neteisėtai renka iš įdarbinamų trečiųjų šalių piliečių lėšas siekiant ateityje padengti galimai darbdaviui padarytus nuostolius, naudodamiesi tuo, kad jie nežino Lietuvos įstatymų, nemoka valstybinės kalbos ir nedrįsta kreiptis į institucijas.

Konsulinės naujienos »
LVB_logo.JPG

Lietuvos Respublikos ambasada Moldovos Respublikoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos įgyvendinimui Moldovos Respublikoje 2018 metais.

Užsienio politika ir diplomatija »
LKD_ženklas.jpg
Lietuvių kalbos dienos Įkelta2017.11.29

Valstybinė lietuvių kalbos komisija jau trečius metus iš eilės kviečia minėti Lietuvių kalbos dienas ir taip prisidėti prie lietuvių kalbos prestižo didinimo ir sklaidos pasaulyje,  lietuvių kalbos mokymosi motyvacijos stiprinimo ir bendruomenių Lietuvoje ir užsienyje telkimo.

Lietuviai Moldovoje »

Skelbiama atranka į laisvą Lietuvos Respublikos ambasados Moldovos Respublikoje raštvedžio (-ės) pareigybę

Skelbiama atranka į laisvą Lietuvos Respublikos ambasados Moldovos Respublikoje sekretorės (-iaus) pareigybę

Skelbiama atranka į laisvą Lietuvos Respublikos ambasados Moldovos Respublikoje ūkvedžio (-ės) pareigybę

LVB_logo.JPG

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų koncepcijas ir paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti 2018 metais.

Užsienio politika ir diplomatija »
FB_3.png
Konstitucijos egzaminas 2017 Įkelta2017.09.27

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 11-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25! Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Lietuviai Moldovoje »
IMG_5588.JPG

Liepos 6 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje rinkosi Moldovoje gyvenantys ir dirbantys lietuviai ir Valstybės dienos proga giedojo „Tautišką giesmę“.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems.

Šiais metais Lietuvoje mūsų valstybės himnas buvo giedamas nuo šimto piliakalnių ir ženklino atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti skirtų renginių pradžią.

Lietuviai Moldovoje »
IQ7C3645.JPG

Moldovos Pašto ir Lietuvos Respublikos ambasados Moldovos Respublikoje iniciatyva, palaikant Moldovos Respublikos Užsienio reikalų ir Europos integracijos ministerijai, išleistas proginis pašto ženklas, skirtas Lietuvos ir Moldovos diplomatinių santykių užmezgimo 25-mečiui pažymėti. Lietuvos Respublikos ambasadoje liepos 6 d. įvyko šio pašto ženklo proginis antspaudavimas. Pašto ženklas antspauduotas specialiu, šiai progai pagamintu spaudu, kuriame pavaizduotos Tighinos ir Trakų pilys.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_6111.JPG

Lietuvos teisingumo ministrė M. Vainiutė birželio 20-22 dienomis lankėsi Kišiniove, kur susitiko su Moldovos teisingumo ministru V. Cebotari. Susitikimo metu buvo aptartos galimybės bendradarbiauti tarptautinių žmogaus teisių principinių nuostatų perkėlime į nacionalinę teisę, kovos su korupcija teisinės bazės stiprinime ir pranešėjų apsaugos kūrime. Taip pat  sutarta tobulinti valstybės garantuojamos teisinės pagalbos sistemą bei dalintis patirtimi kuriant teisinius registrus ir juos tvarkant.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata