Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Su naujuoju Japonijos ambasadoriumi Lietuvoje aptarti dvišalės darbotvarkės klausimai

Sukurta 2018.09.24 / Atnaujinta 2018.09.24 13:36
  Su naujuoju Japonijos ambasadoriumi Lietuvoje aptarti dvišalės darbotvarkės klausimai

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius rugsėjo 24 dieną susitiko su naujuoju Japonijos ambasadoriumi Lietuvai Shiro Yamasaki. Tą pačią dieną ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Susitikime su viceministru buvo aptarti šiais metais planuojami dvišaliai vizitai ir ekonominio bendradarbiavimo galimybės kai 2019 metais įsigalios šių metų liepos mėnesį Tokijuje pasirašytas Japonijos ir Europos Sąjungos Ekonominės partnerystės susitarimas.

  „Puikus Japonijos Ministro Pirmininko vizito į mūsų regioną šiais metais rezultatas yra Baltijos šalių ir Japonijos bendradarbiavimo dialogas. Jau šią savaitę Vilniuje įvyks pirmasis šio formato užsienio reikalų viceministrų susitikimas“, – pažymėjo A. Zananavičius.

  Viceministras taip pat pasidžiaugė gausios Japonijos mokslininkų delegacijos dalyvavimu šią savaitę Vilniuje vykstančiame gyvybės mokslų forume „Life Sciences Baltics“ ir 5-ajame jungtiniame gyvybės mokslų simpoziume, kurį organizuoja Lietuvos mokslų taryba ir Japonijos mokslo skatinimo taryba (Japan Society for Promotion of Sciences, JSPS) kartu su Lietuvos ambasada Japonijoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  _MG_2062.JPG

  Spalio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Japonijos ambasadoriumi Lietuvai Shiro Yamasaki, kuris prieš savaitę įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Dvišaliai santykiai »
  111.jpg

  Rugsėjo 21 dieną Lietuvos ambasada Baltarusijoje surengė litvakų muzikos kvarteto „Aerograma“ koncertą, kuris buvo skirtas prisiminti tragiškus Lietuvos žydų genocido įvykius.

  Dvišaliai santykiai »
  _MG_1927.JPG

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas rugsėjo 7 dieną Vilniuje susitiko su Gifu prefektūros Japonijoje vice-gubernatoriumi Takanori Kawai ir Lietuvos garbės konsulo Japonijoje Yukio Murase vadovaujama verslininkų delegacija iš Gifu prefektūros. Japonai į Lietuvą atvyko dalyvauti antrą kartą organizuojamoje Sugiharos savaitėje Kaune. Tai renginių ciklas, skirtas atminti žymiajam Japonijos diplomatui Čiunei Sugiharai.

  Dvišaliai santykiai »
  _MG_1640.JPG

  Rugpjūčio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Japonijos ambasadoriumi Toyoei Shigeeda. Ministras padėkojo ambasadoriui už jo darbą Lietuvoje plėtojant ir stiprinant abiejų šalių santykius.

  Dvišaliai santykiai »
  _MG_1507.JPG

  Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius liepos 31 dieną susitiko su Japonijos Parlamento nariais iš Atstovų rūmų Specialiojo Okinavos ir Šiaurės problemų komiteto – Katsuhiko Yokomitsu, Akinori Eto ir Koichi Watanabe.

  Dvišaliai santykiai »

  Liepos 17 dieną ES-Japonijos vadovų susitikimo metu Europos Sąjungos Tarybos pirmininkas Donald Tusk, Europos Komisijos pirmininkas Jean-Claude Juncker ir Japonijos ministras pirmininkas Shinzo Abe pasirašė susitarimą, kuris sukurs laisvos prekybos erdvę, apimančią virš 600 milijonų gyventojų ir sukuriančią trečdalį pasaulio BVP.

  Europos Sąjunga » Ekonominiai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata