Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras pasveikino nepriklausomybės dieną švenčiančią Juodkalniją

Sukurta 2019.05.21 / Atnaujinta 2019.05.21 14:18
  Ministras pasveikino nepriklausomybės dieną švenčiančią Juodkalniją

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 21 dieną Nepriklausomybės dienos proga pasveikino Juodkalnijos užsienio reikalų ministrą Srđaną Darmanovićių ir palinkėjo Juodkalnijai bei jos žmonėms klestėjimo ir gerovės.

  Sveikinimo laiške L. Linkevičius išreiškė Lietuvos paramą Juodkalnijos eurointegracijai. „Juodkalnija yra derybų dėl narystės ES pirmūnė, rodanti tvirtą įsipareigojimą ir aiškią strateginę orientaciją. Ji yra puikus pavyzdys kitoms Vakarų Balkanų šalims. Lietuva yra pasirengusi ir toliau dalintis savo patirtimi prisidėdama prie sėkmingo reformų įgyvendinimo Juodkalnijoje“, – teigė ministras.

  Ministras taip pat pasidžiaugė, kad Lietuva ir Juodkalnija jau beveik du metus yra tvirtos NATO sąjungininkės, dirbančios kartu siekiant bendrų tikslų ir sprendžiant globalius iššūkius. L. Linkevičius padėkojo Juodkalnijos užsienio reikalų ministrui už išreikštą solidarumą, supratimą ir palaikymą NATO rytinio flango šalių saugumui siunčiant karius į  Aljanso priešakinių pajėgų batalioną Latvijoje.

  Lietuva ir Juodkalnija diplomatinius santykius užmezgė 2006 metų liepos 18 dieną. Juodkalnija NATO nare tapo 2017 metų birželio 5 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  _MG_3197.JPG

  Birželio 18 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su į Lietuvą vizito atvykusiais Juodkalnijos Parlamento (Skupštinos) pirmininko pavaduotoju, Draugystės su Lietuvos parlamentu grupės pirmininku Genci Nimanbegu bei kitais grupės nariais.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

  Naujienlaiškio prenumerata