Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras Linas Linkevičius pasveikino naująjį Austrijos Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministrą

Sukurta 2020.01.08 / Atnaujinta 2020.01.08 11:53

Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius sveikindamas pareigas pradėjusį eiti Austrijos kolegą Alexanderį Schallenbergą palinkėjo jam stiprybės ir sėkmės šiame su naujais iššūkiais susijusiame atsakingame darbe.

„Labai vertiname gerus Lietuvos ir Austrijos dvišalius santykius daugelyje sričių. Lietuva ir Austrija yra pasiryžusios skatinti ekonominę raidą, stiprinti mūsų piliečių saugumą ir gerovę. Tikimės, kad Europos Sąjungoje tęsime glaudų vienminčių partnerių bendradarbiavimą tokiais klausimais kaip Europos ateitis, saugumas, kaimynystės politika, branduolinis saugumas ir kiti tarptautiniai klausimai,“ – sveikinimo laiške rašė ministras Linas Linkevičius.

L. Linkevičius pakvietė austrų kolegą Alexanderį Schallenbergą apsilankyti Lietuvoje.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Prisikeles Kristus2.jpg

Liepos 24 dieną Lietuvos ambasadoje Austrijoje surengtos ypatingos istorinės, meninės ir kultūrinės reikšmės skulptūros „Prisikėlęs Kristus“ išlydėtuvės į Lietuvą.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
Foto.jpg

Spalio 30 dieną Vaduce, Lichtenšteine, Lietuvos ambasadorius Austrijoje Donatas Kušlys įteikė skiriamuosius raštus Lichtenšteino Kunigaikštystės princui paveldėtojui Alois.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Bachmanning 1.jpg

Spalio 25 dieną Bachmanninge, Austrijoje, Lietuvos ambasadorius Austrijoje Donatas Kušlys dalyvavo tarpukario Lietuvos parlamento pirmininko, ministro pirmininko ir teisingumo ministro Antano Tumėno atminimo lentelės atidengimo ceremonijoje.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »