Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadorius susitiko su Egipto Parlamentinės laisvės partijos vadovybe

Sukurta 2019.09.30 / Atnaujinta 2019.09.30 09:27
   Lietuvos ambasadorius susitiko su Egipto Parlamentinės laisvės partijos vadovybe
   Lietuvos ambasadorius susitiko su Egipto Parlamentinės laisvės partijos vadovybe

   Rugsėjo 26 dieną Lietuvos ambasadorius Arvydas Daunoravičius susitiko su Egipto Arabų Respublikos parlamentinės Laisvės partijos prezidentu Dr. Prof. Salahu Hasballahu ir partijos vadovybės nariais.

   Susitikimo metu apsikeista nuomonėmis apie Lietuvos ir Egipto santykių plėtojimą, dvišalio bendradarbiavimo galimybes, svarstyta kaip efektyviau išnaudoti esamas galimybes bendradarbiavimo stiprinimui.

   Ambasadorius A. Daunoravičius svečius supažindino su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didiko Mikalojaus Kristupo Radvilos Našlaitėlio laikus siekiančia šalių santykių istorija, pristatė Lietuvos verslo galimybes, apžvelgė dabartinius politinius ir ekonominius šalių santykius.

   Dr. Prof. Salahas Hasballahas ambasadorių supažindino su parlamentine veikla, pažymėjo, kad šiandienos globaliame pasaulyje ir mažos valstybės gali kurti didelę šių santykių pridedamąją vertę.

   Susitikimo metu konstatuota, kad egzistuoja didelis Lietuvos ir Egipto dvišalių, ypač ekonominių, santykių potencialas, ir sutarta bendradarbiauti, siekiant šį potencialą realizuoti.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG-20201212-WA0031.jpg

   Gruodžio 12 dieną Lietuvos ambasada Hurgadoje (Egiptas) ir vietos lietuvių bendruomenė pakvietė vietos lietuvius į Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų laukimo popietę.

   Atstovybių naujienos »
   IMG-20201017-WA0030.jpg

   Spalio 17 dieną Hurgadoje Lietuvos ambasada Egipte kartu su lietuvių bendruomene organizavo popietę, kurios metu vietos lietuviai pradėjo naujuosius mokslo metus šeštadieninėje lituanistinėje mokyklėlėje „Jūros arkliukai“.

   Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »