Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Danijoje paskirta naujoji Lietuvos garbės konsulė

Sukurta 2020.02.05 / Atnaujinta 2020.02.05 09:11
  Danijoje paskirta naujoji Lietuvos garbės konsulė

  Nuo nepriklausomybės atkūrimo laikų su Lietuva aktyviai bendraujanti danė Henny Sidelmann paskirta trečiąja Lietuvos garbės konsule Danijoje. H. Sidelmann pareigas eis Holstebro miestelyje Vakarų Jutlande su konsuline jurisdikcija šešiose centrines Danijos regiono savivaldybėse.

  Jos dalykinis bendravimas su Lietuva prasidėjo per švietimo projektus, o pastaruoju metu ji garsina Lietuvos vardą vakarų Jutlande per meną ir kultūrą.

  „Nuostabu, kad bendradarbiaudama su vietinių bendruomenių meno asociacijomis, H. Sidelmann nuo 2012 metų yra suorganizavusi net 52 Lietuvos meno parodas vietos galerijose, festivaliuose, taip pat viešose erdvėse, pvz. ligoninėse, bankuose, kavinėse. Tokiu būdu suteikiama galimybė danams geriau pažinti šiuolaikinę Lietuvos dailę, keramiką, tekstilę”, – teigė Lietuvos ambasadorė Danijoje Gintė Damušis.

  H. Sidelmann prisijungs prie kitų dviejų Lietuvos garbės konsulų Danijoje – Evos Caspersen (Alborgas) ir Peterio Vintherio Christenseno (Viborgas).

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Vyriausybė pritarė Užsienio reikalų ministerijos siūlymui atnaujinti reguliarius skrydžius į Paryžių, Kopenhagą, Bilundą, Nicą ir Turku.

  Ministerijos naujienos » Naujienos »
  93344_3d26294d9f8ea6268a11b05e4b51aaad.png

  Informuojame, kad Danijos Vyriausybė nuo kovo 14 dienos vidurdienio, 13 valandos Lietuvos laiku, iki balandžio 13 dienos laikinai uždarė savo valstybės sienas. Skelbiama, kad į šalį bus įleidžiami tik nuolat gyvenantys, dirbantys ar turintys leidimą tiekti prekes ar paslaugas Danijoje, užsieniečiai.

  Daugiau informacijos  →

  Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos » Atstovybių naujienos »